DHL TÜRKİYE’NİN GENEL MÜDÜRÜ HASAN KAVCI OLDU
DHL Freight Türkiye’nin Genel Müdürlüğüne, 2014’ten bu yana DHL Freight Türkiye Anadolu Bölge Direktörü olarak görev yapan Hasan Kavcı atandı.
25.11.2017 Cumartesi

 

DHL Freight Türkiye’nin Genel Müdürlüğüne, 2014’ten bu yana DHL Freight Türkiye Anadolu Bölge Direktörü olarak görev yapan Hasan Kavcı atandı. DHL’deki 13 yılı aşkın tecrübesi, satış ve operasyon alanında elde ettiği istikrarlı yükselişle markayı hep ileriye taşıdı.

 

 

Kavcı, ortaöğretimi Lüleburgaz Lisesinde, yükseköğrenimini Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nin Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Bölümü’nde tamamladı.2004 yılında DHL’deki kariyerine başlayan, çekirdekten yetişerek şirket içinde önemli bir başarı hikâyesi yazdı.

 

 

Kavcı, Anadolu Bölge Direktörlüğü ve DHL Freight Türkiye Ege Bölgesi Şube Müdürlüğü görevlerinde üstün performans gösterdi. Bölgenin önemli oyuncularından biri haline getirdiği DHL Freight‘in global bünyesinde gerçekleştirilen performans yarışmalarında ise Karayolu tarafında satış alanında elde ettiği başarılı sonuçlarla birincilik ödüllerini aldı. 1973 Kırklareli doğumlu Kavcı, evli ve bir erkek çocuk babasıdır. Yabancı dil olarak da İngilizceyi kullanmaktadır.

 

 

 

Anahtar Kelimeler
Bu habere ilk yorum yapan siz olun!

Facebook Yorumlar

Yazarlar

Taner AKSOY

Ülkemizde Üniversite Mezunlarının İstidahımı ve Sektörümüzde* Durum

E-Dergi Son Sayımız