TURKISH CARGO QEP AKREDİTASYON AĞINI GENİŞLETİYOR
Dünyanın 122 ülkesine hizmet sağlayan ve en hızlı büyüyen hava kargo markalarından biri olan Turkish Cargo, ilaç taşımacılığı konusunda vermiş olduğu hizmet çeşitliliğinin bir kalite göstergesi niteliğinde olan QEP (Kalifiye Envirotainer Tedarikçileri) akreditasyonu almaya devam ediyor.
13.11.2018 Salı

Global hava kargo markası; Helsinki, Taipei, Viyana, Kuveyt, Maastricht, Buenos Aires, Sao Paulo, Tokyo, Madrid, Kahire, Roma, Düsseldorf, Budapeşte, San Francisco ve Şikago dahil olmak üzere 15 yeni destinasyon için QEP akreditasyonu aldı.

 

İlaç koruyucu teknolojik çözümler üreten Envirotainer firmasından onaylı destinasyon sayısını 38’e çıkaran Turkish Cargo, envirotainer konteynerlerini ve soğuk zincir sevkiyatlarını idare etme konusundaki başarısını ve güvenilirliğini bir kez daha ortaya koydu.

 

2016’da İstanbul Hub'da, IATA (CEIV) Center of Excellence for Independant Validators (Hava kargo ilaç taşımacılığı soğuk zincirinde mükemmelliği yakalama) ödülüne layık görülen başarılı hava kargo markası daha önce; Basel, Paris, Londra, Milan, Berlin, Zürih, Dubai, Hong Kong, Şangay, Singapur, New York, Miami, Toronto ve Johannesburg gibi havacılık pazarının önemli istasyonları için QEP akreditasyon onayı almıştı.

 

İlaç ve medikal malzeme içerikli gönderiler için oluşturduğu özel ürünleriyle hareket eden ve geniş uçuş ağıyla dünyada 300’den fazla destinasyona hava kargo hizmeti sağlayan Turkish Cargo, 2015 yılından beri kullandığı Envirotainer konteynerlerinin sevkiyat kalitesini, dünyanın en büyük ilaç şirketleriyle buluşturmaya devam ediyor.

 

AIRNEWSTIMES
Anahtar Kelimeler
Bu habere ilk yorum yapan siz olun!

Facebook Yorumlar

Yazarlar

Taner AKSOY

Ülkemizde Üniversite Mezunlarının İstidahımı ve Sektörümüzde* Durum

E-Dergi Son Sayımız