SEKTÖRÜMÜZ TEMSİLCİLERİNDEN KEREM FEYZİ SAHNE ALIYOR
Sektörümüz temsilcilerinden Kerem Feyzi’nin de üyesi olduğu yerli alternatif sahnenin en heyecan verici gruplarından olan Hedonutopia’nın yeni albümü olan Yarı Cennet’in lansman konseri Salon İKSV’de gerçekleşecek.
15.02.2018 Perşembe

Hedonutopia, Yarı Cennet albümünün lansman konseri ile Salon iKSV'de, 16 Şubat 2018 tarihinde, saat 22:00 sizlerle olacaktır.

 

Hedonutopia, İzmir’de kuruldu, İstanbul’a geri döndü. 10 yıla varan bir birliktelikleri var, fakat isimlerini son birkaç yıldır duyurmaya başladılar. Gruba ilk defa kulak verenler neden 10 yıldır bu kulakları bu müzikten mahrum bıraktıklarına dair sorular soruyorlar.

 

Radiohead, Dead Can Dance, Sigur Rós, The Cure gibi müzik tarihine yön veren isimleri hatırlatan, rock ve elektronikayı birleştiren, 90’lar shoegaze’ini hatırlatan, yerli sahne için ziyadesiyle özgün bir tarza sahipler.

 

Sessiz ama derinden attıkları adımlarını 2016 sonunda yayımladıkları ilk albümleri “Ucube Dizayn” ile nihayete erdirdiler. 2017 bitmeden sürprizini yaptıkları ikinci albüm ‘Yarı Cennet’ ile artık profesyonel sularda yüzdüklerini cümle aleme gösterdiler.

 

Melankolik şarkıları artık daha majör hissettiren grup, yepyeni parçalarını ilk defa cayır cayır çalmak üzere Salon sahnesinde.

 

Bilet satın almak istiyorsanız aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

 

https://goo.gl/KkGyqy

  

Bu habere ilk yorum yapan siz olun!

Facebook Yorumlar

Yazarlar

Taner AKSOY

Ülkemizde Üniversite Mezunlarının İstidahımı ve Sektörümüzde* Durum

E-Dergi Son Sayımız